Jak pobrać i otworzyć kupione karty?

Dlaczego nie dostałam_łem wiadomości z kartami?

Po zaksięgowaniu wpłaty powinniście Państwo otrzymać automatycznego maila na podany adres o nazwie

"Potwierdzenie udostępniania plików do pobrania."

Wiadomość ta lubi lądować w zakładce SPAM więc prosimy mieć to na uwadze.

W wiadomości będą linki - każdy z linków odpowiada konkretnym materiałom zamówionym w naszym sklepie - LINK PO ZAKUPIE WAŻNY JEST 30 DNI

Jeśli w zestawie znajduje się więcej elementów to będą obecne 2 linki i więcej - w wiadomości pojawiają się one jeden po drugim co może być mylne i wyglądać jak jeden długi link.

 

Po kliknięciu w dany link pobieranie materiałów rozpocznie się (niektóre przeglądarki nie dają bardzo znaku o rozpoczęciu pobierania - proszę sprawdzić historię pobierania w danej przeglądarce).

Jeśli założyliście państwo wcześniej konto rejestrując się - Przed kliknięciem w link proszę zalogować się na stronie sklepu. Osoby które nie posiadają konta mogą pobrać plik od razu.

 

Jeżeli przed zakupieniem produktów posiadaliście Państwo konto w naszym sklepie to macie możliwość pobrania plików z pozycji Waszego konta!

1. Po zalogowaniu się w sklepie kliknijcie w prawym górnym rogu w przycisk "Moje konto"

 

2. W panelu klienta wejdźcie w Wasze zamówienie.

3. Pojawi Wam się strona z informacjami o zamówieniu. Znajdziecie na niej segment "Pliki do pobrania". W tym momencie jeśli klikniecie w każdy element w sekcji rozpocznie się pobieranie danego elementu.

Wyskakuje mi błąd pobierania pliku!

Czasem zdarzają się tego typu błędy. Najlepszym rozwiązaniem tej sytuacji jest zmiana przeglądarki internetowej z której pobieramy materiały.

 

Pobraliście Państwo już plik ale jest on w formacie archiwum rar. i nie potraficie go otworzyć?

Musicie ściągnąć na wasz komputer odpowiedni program do odtwarzania tego typu plików:

https://www.winrar.pl/winrar/pobierz

Po ściągnięciu i zainstalowaniu programu kliknijcie na wasze ściągnięte karty prawym przyciskiem myszki i wybierzcie otwórz za pomocą -> WinRaR archiver

Otworzy wam się okno z zakupionymi kartami - wystarczy je przeciągnąć do docelowego folderu (w ten sposób wypakujecie pliki).

Poradnik w formie filmu https://www.youtube.com/watch?v=cj6MjCbPtOk

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl