INNOWACJA - Nasze Tradycje - Co nas łączy, a co dzieli?

Cena: 28,99 zł 28.99
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 27,61 zł
bez 5% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Szukacie ciekawego i aktualnego pomysłu na INNOWACJĘ PEDAGOGICZNĄ?
 
W dzisiejszej rzeczywistości, w której mamy do czynienia z przybywaniem do naszego kraju uchodźców zza wschodniej granicy, bardzo ważne jest kształtowanie odpowiednich postaw już od najmłodszych lat.
 
Z jednej strony – postawy poszanowania tradycji i kultury własnego narodu, z drugiej zaś – postawy poszanowania dla innych kultur i tradycji.
Szkoła winna podejmować odpowiednie kroki w celu zapobiegania wszelkiej dyskryminacji. Powinna kształtować postawy rozumienia odmienności kulturowych oraz szacunku dla różnorodności.
 
Przygotowaliśmy dla Was propozycję innowacji pedagogicznej „Nasze tradycje - co nas łączy, a co dzieli.” Integracja uczniów cudzoziemskich w zespole klasowym przy równoczesnym zachowaniu ich tożsamości kulturowej.
 
W trakcie realizacji tej innowacji wykorzystamy dziecięcą ciekawość oraz stałą gotowość do poznawania, przeżywania i kreatywnego tworzenia.
 
Zaplanowane działania w ramach innowacji zrealizujesz wykorzystując specjalnie przygotowane do tego karty pracy. Dzięki nim nauka stanie się ciekawsza, pełna niespodzianek, zagadek.
 
W naszym zestawie otrzymasz:
- opis innowacji (format docx uruchamiany przy pomocy programu np. WORD)
- zestaw 28 kart pracy (format PDF)
- sprawozdanie (format docx uruchamiany przy pomocy programu np. WORD)

Po zakupie otrzymacie Państwo wiadomość mailową z zakupionym plikiem (w formie linków po kliknięciu których rozpocznie się pobieranie). .

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl